Turning gears are the logo of co-scripts

Merhaba,

Aklıma gün içerisinde kendim ve yazılım konusunda nerede durduğumla ilgili fikir ve not geliyor. Bunları bir yere yazmalıyım diyorum çünkü resim bütününü bende göremiyorum. Kendimi tam olarak nereye yönlendirmem gerektiği ile ilgili bir fikrim yok. Önümüzdeki 1-2 yıl içerisinde almam gereken yolu biliyorum ama doğrultuyu kestiremiyorum. Bu notları hem kendim için hemde benimle iş yapmak isteyenlere fikir verir diye burada toplayacağım ve sıklıkla eklemeler ve güncellemeler yapacağım.

İşte farkına vardığım veya zaten bildiğim özelliklerim:

  1. Eş zamanlı çok iş yapabilirlik bende mevcut değil veya henüz beceremiyorum, denemekten korkuyorum. Tek zamanda tek işe odaklanabiliyorum. Bu aşabilmek için üzerinde çalışmam gerektiğini biliyorum ve okumalarım devam ediyor.
  2. Güç odaklanıyorum, çabuk ilgimi kaybediyorum. ancak tekrar ilgimi kazanmam "gaz" diye tabir edilen duygusal dopinglerle çok hızlı ve güçlü olabiliyor. Kendi duygusal devinimleri üzerinde hakimiyet kurulabildiğini ve modifikasyonlarla performans arttırılabileceğini düşünüyorum. Bu konuda testlerim ve okumalarım sürüyor.
  3.  
co-scripts tag image
ID:230 | Okunma:1861